Paroubek zůstává sám. Kolegové z ČSSD vystupovat nechtějí

16.10.2011 13:38 | Zprávy

Expředseda ČSSD Jiří Paroubek ve své nové straně LEV 21 zůstává sám. Respektive sám se dvěma nejbližšími - Petrem Bendou a Jiřím Šlégrem. Ostatním jeho bývalým kolegům se za ním příliš přestupovat nechce.

Paroubek zůstává sám. Kolegové z ČSSD vystupovat nechtějí
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek

Nové straně "Národní socialisté - levice 21. století (LEV 21)" se bezprostředně po jejím zrození příliš nedaří. A to ani v Ústeckém kraji, kam Paroubek upíral své naděje nejvíce. Mezi dosavadními krajskými zastupiteli z řad ČSSD o přestup není zájem.

Z 22 zastupitelů, které oslovil server Aktuálně.cz, se k Paroubkovi chystá jen jediný - jeho dlouholetý blízký spolupracovník Petr Benda. Ve sněmovně má pak Paroubek podporu Jiřího Šlégra a ze senátorů možná "zlanaří" Vladimíra Drymla. Ten o sobě totiž tvrdí, že je "nalomen". Jinak to pro novou stranu příliš růžově nevypadá.

SLEDUJEME téma Paroubkova nová strana 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pochod proti potratům zničený Policií ČR? Nová svědectví

4:40 Pochod proti potratům zničený Policií ČR? Nová svědectví

Pochod pro život musel být ukončen předčasně poté, co jej zablokovaly tisíce fanoušků potratů. Polic…