Politici, pozor na auta. Lid se na ně ptá

17.08.2010 10:31 | Zprávy

Oba bulvární deníky si všímají toho, co dělají bývalí přední politici Mirek Topolánek a Cyril Svoboda. Na jedné straně fotograf Aha u Topolánka zvěčnil, že si pořídil nové a superdrahé Volvo XC90, na straně druhé Blesk odkryl nový škraloup expředsedy lidovců Cyrila Svobody. Ten totiž zaparkoval svůj vůz v modré zóně a místo parkovací karty použil vstupní kartu do ministerstva zahraničí.

Politici, pozor na auta. Lid se na ně ptá

Co se to děje s našimi předními bývalými politiky Cyrilem Svobodou a Mirkem Topolánkem? Zatímco někdejší hvězda ODS a také její lídr Topolánek plnil kdysi stránky spíše svými neuváženými výroky a také rozvodem s první manželkou Pavlou, tak v poslední době je o něm slyšet převážně ve spojitosti s drahými dovolenými, či rozmařilým a rozhazovačným životem.

Když se expremiér rozvedl s Pavlou Topolánkovou, vypadalo to, že jí dal i poslední halíř. Odstupné ve výši několika milionů korun, byt a chata pro Pavlu - bulvár o něm tehdy psal, že je vlastně chudák, neboť se mu již nekutálejí peníze z politiky.

A ejhle, najednou má Topolánek nový vůz. Kde na něj vzal? Deník Aha uvádí, že Volvo XC90 stojí podle oficiálního ceníku až jeden a půl milionu korun. Podle Aha s ním Topolánek parkuje pravidelně před svým domem, kde žije s novomanželkou Lucii Talmanovou a tříletým synem Nicolasem.

„Je vidět, že ačkoliv co do žen je Topolánek přelétavý, autům zůstává věrný. Koupil si totiž jen modernější verzi modelu XC90 D5, který k němu dlouhá léta neodmyslitelně patřil. Ten přitom za podivných okolností koupila Talmanová v roce 2004 od manažerky pražských butiků Gabriely Horáčkové", dodalo k tomu Aha.

Svoboda vstupní průkazku za okénkem zapomněl?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Olga Böhmová

Kde berete tu jistotu, že Krym zůstane Ukrajině?

A co se týká Ruska, podle mě se jeho imperialistická politika nikdy nezměnila jen jsme se nechali uchlácholit mírem, který tu byl a teď nastává naopak zas panika. Na druhou stranu, myslíte, že by na nás Rusko přímo zaútočilo, když jsme v NATO? Nebo nevěříte v ochranu NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Americký kongresman si zajel zastřílet na Rusy

22:30 Americký kongresman si zajel zastřílet na Rusy

Republikánský kongresman z Pensylvánie Brian Fitzpatrick se v neděli vrátil z cesty na ukrajinskou f…