Tak pozor. Piráti budou kafrat do ,,ministrů" ODS a TOP 09

15.11.2021 10:12 | Zprávy

I když mají jen čtyři poslance, jejich hlas je poslední dobou slyšitelný. Piráti totiž hlasují, zda vůbec vstoupit do vlády, zároveň jejich místopředsedkyně Olga Richterová v rozhovoru pro Právo uvedla, že někteří kandidáti koalice Spolu jsou pro ně nepřijatelní.

Tak pozor. Piráti budou kafrat do ,,ministrů" ODS a TOP 09
Foto: Hans Štembera
Popisek: Olga Richterová

Richterová v rozhovoru pro podcast Politalk hovořila i o tom, že hnutí STAN, s nímž šli Piráti před volbami do koalice, porušilo koaliční smlouvu. Přiznává, že emoce jsou lidské a ona je také má. Na otázku, zda se zlobí na Starosty, pak dále odpověděla: „Beru to ale tak, že mám odpovědnost vůči voličům. Cítím zodpovědnost je zastupovat, a proto považuji za profesionální dát emoce stranou, byť nepopírám, že tam samozřejmě jsou.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

4:44 Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak se vyrábí dezinformace. Tak pojmenoval aktuální z řady komentářů pro Parl…