„Cítím se být stále členem levicové strany. Doufám, že stále oslovujeme levicové voliče. Osobně si myslím, že bychom měli být zaměřeni na lidi práce, matky s dětmi,“ uvedl Huml. On sám by byl také pro startovací byty či pro bezúročné půjčky pro mladé rodiny.
„Pokus zamířit na liberální a městské voliče byl dočasný a nadstandardní. Aniž jsme opustili stálé voliče, chtěli jsme přibrat jiné. Ti kluci s dredy nás však volit nebudou, s marihuanou v ruce budou raději volit Piráty,“ zmínil ke slovům premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), který chtěl po volbách získat jiné voliče. Sobotku však následně pochválil. „Má v ruce všechny nástroje, aby mohl pootočit kormidlem,“ řekl.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef