Vítězství Le Penové může ohrozit naši demokracii, varuje poradce senátorů

07.12.2015 22:50 | Zprávy

V prvním kole regionálních voleb jasně vyhrála Národní fronta v čele s Marine Le Penovou. Pokud vyhraje i ve druhém, může to ohrozit demokracii ve střední Evropě. Tvrdí to alespoň poradce senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Petr Fleischmann.

Vítězství Le Penové může ohrozit naši demokracii, varuje poradce senátorů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marine Le Pen

„To, co se děje, je značně znepokojující a to nejen pro Francii, ale pro celou Evropu,“ varoval hned v úvodu. Podle jeho názoru sledujeme začátek určitého trendu, kterého využije řada demagogů.Ti využijí s trachu lidí z uprchlické krize.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

4:44 Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak se vyrábí dezinformace. Tak pojmenoval aktuální z řady komentářů pro Parl…