Vy marginál, řvala na Novotného. Teď ruská moderátorka žádá bombardovat Londýn

22.09.2022 23:10 | Ze sítí

Moderátorka ruského televizního kanálu Rossija 1 Olga Skabejevová šokovala výrokem o tom, že Rusové měli během pohřbu britské královny Alžběty II. bombardovat Londýn atomovou zbraní, informuje o tom CNN Prima NEWS.

Vy marginál, řvala na Novotného. Teď ruská moderátorka žádá bombardovat Londýn
Foto:
Popisek:

Ruský atomový útok na Británii Skabejevová vysvětlovala ve vysílání tím, že se na události aktuálně nacházely politické špičky západního světa. Skabejevová, které se přezdívá „Putinova železná panna“, drsnými výroky šokovala již několikrát.

Jedním z hostů pondělního vysílání televizního kanálu Rossija 1 byl poslanec strany Jednotné Rusko, z níž pochází i prezident Vladimir Putin, Andrej Guruljov. Nahlas zde vyslovil svou myšlenku, že by Rusko mělo použít své jaderné hlavice. „Máme mnoho zajímavých cílů, kupříkladu Ramstein je pěkný, ale může počkat,“ zmínil zákonodárce a bývalý voják leteckou základnu v Německu.

Původní zdroj ZDE.

Následně zmínil, že na mysli má spíše jiný cíl. „Proč bychom měli bombardovat Ukrajinu či Německo? Vždyť je tu Británie – kořen veškerého zla,“ zdůraznil Guruljov.

Jeho slova podpořila následně Skabejevová slovy. „Tak to jsme to měli učinit dnes (v pondělí), když jsou všichni důležití lidé na (královnině) pohřbu,“ pronesla s úsměvem ruská moderátorka. Jedním dechem zároveň doplnila: „Bůh mi odpusť.“

 

 

Před necelými třemi roky Skabejevová, která dnes volá po atomovém útoku na Brity, popustila uzdu svým emocím, když v pořadu 60 minut ruské státní televize Rossija 1 přivítala videohovorem starostu Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) a poté, co začal vysvětlovat svůj záměr postavit pomník vlasovcům, na něj útočila slovy, že je marginál.

„Vy marginál, který chce vztyčit sochu,“ křičela ve finále přímého spojení moskevského studia s řeporyjsou radnicí. 

Moderátorka i jinak patří k nejvýraznějším tvářím ruské televizní dramaturgie. Letos v květnu například přes obrazovku vyhrožovala Polsku, že už párkrát v historii přestalo existovat a mohlo by se mu to přihodit znovu.

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Pravda

Dobrý den, Okamura mluví často mimo, věci překrucujeazkresluje, jakse mu hodí, ale ohledně jeho výroku na adresu Pekarové, nepřekroutila jste je Vy? On přece nemluvil o ženách či matkách obecně a je pravda, že když někdo nemá děti, spoustu věcí třeba neví,protože nemůže, ale to přeci není urážka, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Donutit vládu, aby padla. Jan Skalický tuší, kdy se opozice přestane hádat

22:52 Donutit vládu, aby padla. Jan Skalický tuší, kdy se opozice přestane hádat

Jak bude vypadat tým odborníků, který slíbili občanům organizátoři na Václavském náměstí? Je reálné,…