Vyhodit Českou televizi do vzduchu, odsoudil Petr Štěpánek včerejší vysílání o Trumpovi a Putinovi

17.07.2018 11:04 | Zprávy

Bylo vysílání České televize ohledně helsinského summitu Trump-Putin objektivní? Názory se různí. Petr Štěpánek, někdejší člen ODS a Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, si to rozhodně nemyslí. A navrhuje radikální řešení.

Vyhodit Českou televizi do vzduchu, odsoudil Petr Štěpánek včerejší vysílání o Trumpovi a Putinovi
Foto: Archiv PŠ
Popisek: Petr Štěpánek, hudebník, spisovatel, v letech 1994 až 2006 člen a místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání

„Po dnešku nezbývá než zopakovat, že Česká televize je zločinecká organizace, jež nám za naše vlastní peníze vymývá mozky. Výběr hostů je stabilně katastrofálně jednostranný, selekce informací dokonalá. V Událostech komentářích tomu celodennímu antitrumpovskému a antiputinovskému vysílání nasadili korunu," napsal.

„Kavčí hory podminovat a zmáčknout knoflík. Howgh,“ uvedl Štěpánek a svůj příspěvek ozdobil žertovným smajlíkem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Marek Korejs



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

4:44 Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak se vyrábí dezinformace. Tak pojmenoval aktuální z řady komentářů pro Parl…