Lubomír Man: Jak se Olga Sommerová zavčas vzpamatovala

28.05.2021 14:10 | Komentář

Režisérka Olga Sommerová, jedna to z nejurputnějších bitkařek pražské kavárny, je v současnosti zřejmě i její bitkařkou nejvysmátější.

Lubomír Man: Jak se Olga Sommerová zavčas vzpamatovala
Foto: Archiv Lubomíra Mana
Popisek: Lubomír Man

V nejbližších dnech zasedne totiž do poslanecké lavice na místo, které kvůli sexuální aféře opouští poslanec za TOP 09 Feri. Bude mít poslanecký plat, o jakém se našincům ani nezdá, v Lipnici nad Sázavou bude mít poslaneckou rekreaci s plnou penzí za 241 kč, v poslanecké restauraci odědy za ceny, za jaké se ani v té poslední české putyce nenajíte, rakvičku se šlehačkou za 6 kč, lyžovačku v Harrachově s plnou penzí za 252 kč, režijní jízdenky, poslanecké auto, prostě ráj na zemi. A čím že si chce všechny tyhle vymoženosti ve sněmovně odpracovat?

Nějak tak, ale samozřejmě slušněji (jakým úkolům se chcete ve sněmovně věnovat?), se jí zeptala moderátorka čtvrtečního odpoledního programu ČT 24, a budoucí poslankyně odpověděla takto: „V prvé řadě chci bojovat proti těm temným silám, které se chtějí zmocnit naší České televize“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Premiér mlátil prázdnou slámu

14:56 Jiří Paroubek: Premiér mlátil prázdnou slámu

Evropské elity jsou zřejmě nepoučitelné. Iniciativa amerického prezidenta a jeho administrativy je v…