Navazujeme na Baťovskou podnikatelskou tradici, říká pořadatel zlínského Barcampu

20.03.2024 16:40 | Tisková zpráva

Tradice otevřených (ne)konferencí, tedy tzv. „Barcampů,“ ve Zlíně s úspěchem pokračuje a stala se již tradiční akcí věnovanou podnikání na Moravě. I proto se můžete letos těšit na další, ještě bohatší ročník, tentokrát s podtitulem Zlínský Barcamp o podnikání – Podnikej s chutí! Uskuteční se již 27. dubna 2024 na Fakultě managementu a ekonomiky (FaME) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).

Navazujeme na Baťovskou podnikatelskou tradici, říká pořadatel zlínského Barcampu
Foto: Kovalčík
Popisek: Seskupení zahrad kolem baťovských domků

Jelikož je podnikání neodmyslitelně spjato se Zlínem a Tomášem Baťou, není náhodou, že právě zlínská univerzita pořádá tuto akci věnovanou právě podnikání a podpoře startupů. „Tak jako se Tomáš Baťa nevzdával, ani my se nevzdáváme a navazujeme na Baťovskou podnikatelskou tradici. Tu chceme dále rozvíjet, a podílet se tak na vytváření podnikatelského ekosystému nejen ve zlínském regionu,“ řekl za pořadatele Petr Novák, ředitel Ústavu podnikové ekonomiky na FaME.

Letošní ročník se ponese v duchu inovací, udržitelného podnikání, ale také dalšího tématu – podnikání v oblasti gastronomie. Bude opět nabitý zajímavými jmény, která mají rozhodně k tématu podnikání, inovacím v podnikání a udržitelnému podnikání co říci. Své myšlenky a pohled na neustále se měnící podnikatelský svět přijde rozvinout např. Václav Muchna, dlouholetý podnikatel v oblasti IT a zakladatel firmy Y Soft, Richard Chlad – miliardář a podnikatel v energetice, Dalibor Dědek – zakladatel ryze české firmy Jablotron, ale můžete se těšit také na podnikatele spojené přímo se Zlínem, jako např. Jiřího Baroše z firmy Edhouse, Martina Bernátka – zakladatele Ovečkárny a mnoho dalších.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Karel Haas byl položen dotaz

Necháte si to od Babiše líbit?

On tvrdí, že ODS vždy kradla a vždy krást bude. Nevšiml jsem si ale, že byste proti tomuto jeho obvinění nějak vystoupili. Není to podle vás na žalobu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Svět je vyrván z kořenů...

15:57 Jiří Paroubek: Svět je vyrván z kořenů...

Píseň pod tímto názvem zpívali prý royalističtí důstojníci, pozvaní králem Ludvíkem XVI a jeho ženou…