Prostě s náklady navíc už se to nevyplácí - pokladna 10 tisíc, štočky cca 300 měsíčně, 500Kč měsíčně internet. Lidé na vesnicích nyní začínají pociťovat důsledky své volby, tj. ten kdo volil ANO a KDU-ČSL, tak podpořil zákon o EET.
KDU-ČSL se jako vždy chce před veřejností vyvinit a přichází s tím, že by některé vybrané prodejny a tím i jejich majitele dotovala. Dokonce na to našla 700 miliónů. No kde to jsme? Proč já bych měl ze svých daní sponzorovat něčí soukromé podnikání? Vždyť ČSSD, KDU-ČSL s ANO tvrdily, že chtějí narovnat podmínky pro soukromé podnikání... To budou někteří ,,rovnější´´?
Pokud soukromý prodejce na vesnici končí, nechť obec ze svého rozpočtu zřídí svou prodejnu a provozuje ji. Ano, bude méně peněz na opravu chodníků nebo zeleně, ale občan-volič se přece rozhodl, přál si EET, a tudíž musí nést spolu s obchodníky následky, protože EET zaplatí všichni, zákazník i obchodník.
Smát se může jenom stát, který možná vybere více, ale o to více utratí za úředníky, soudce a statisícové odměny, které vyplácí ministři a premiér svým vyvoleným.
Roman Ramach, živnostník
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV