Vladimír Ustyanovič: Evropská komedie

04.07.2019 7:26 | Zprávy

V posledních dnech jsme byli svědky volby Eurokomisariátu a taky následně Euro – politbyra. První bizár byl ten, že se zahajovalo údajnou Evropskou hymnou.

Vladimír Ustyanovič: Evropská komedie
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Vlajky před Evropským parlamentem v Bruselu

Vycházím z toho, že každý stát má svou státní hymnu a neznám žádný stát, který se jmenuje Evropa, pouze chápu některé Europoslance, kteří se nepostavili a zůstali sedět, což vyvolalo fanatickou kritiku Euromarxistů.

Vzhledem k fungování bruselské diktatury bych navrhnul hymnu, a to Valčík na rozloučenou.

Prvním bodem byla volba Eurokomisaře a tím byl navržen Frans Timmermans. Pravidla návrhu jsou taková, že se navrhují komizaři z vítězné frakce a to jsou lidovci. Pravidla asi neplatí. Socialista Timmermans stojí za projektem migračních kvót, kde budou přerozdělování migranti, respektive ilegální migranti do jednotlivých států i proti vůli dotčených vlád.

Socialista Timmermas při rozhovoru se slovenským Europoslancem zdělil, že všichni musí mít stejné peníze, dávky a podmínky k životu. To se blížíme k režimu komunismu, kdy každý si bude brát, co bude potřebovat.

Je to utopie, stačí pár patologických jedinců a systém se zhroutí. Samozřejmě Frans vychází z toho, že se budou tisknout další peníze pod kuratelou Evropské centrální banky a bude blaho na zemi.

Bohudík tento expert nebyl zvolen. Otázka je, zda bohudík.

Evropští lídři se shodli na Německé ministryni obrany Ursuly von der Leyen, která se prezentovala, jako eurofederalistka s cílem eliminovat funkčnost národních států.

Premiér Babiš, jak bylo prezentováno v médiích, požádal o pomoc italského ministra vnitra, aby podpořil při hlasování zájmy Visegradu. Italský ministr vnitra svoje slovo dodržel a jeho frakce hlasovala ve prospěch Visegradu.

Předsedou Evropského parlamentu byl zvolen David Sassoli italský socialista. Můžeme si být jisti, že směřujeme k zániku významu národních států.

Na závěr bych použil citát Winstona Churchilla:

„Kdyby si měla Velká Británie vybrat mezi Evropou a otevřeným mořem, musí volit otevřené moře."

Tento nadčasový citát vybízí k hlubokému zamyšlení nad politickým projektem Evropské Unie, který slouží pouze vyvolené pseudopolitické elitě.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Jak navrátit důvěru lidem ve stát?

Jestli vám rozumím správě, za poklesem důvěry lidí ve stát vidíte působení této vlády. Podle mě je teda problém mnohem hlubší a přesahuje tuto jednu vládu, ale spíš by mě zajímalo, jak budete chtít tuto důvěru obnovit? A divíte se, že lidí státu nevěří, když se většina z nás má stále hůř, i když řád...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Zmatečný výklad zmatečného zákona

15:16 Zdeněk Jemelík: Zmatečný výklad zmatečného zákona

Předcházejí článek Netečná veřejnost byl provokací, která měla vzbudit zájem veřejnosti o zmatenou n…