Policejní provokace týkající se jakýchkoli mých údajných telefonátů s policisty šetří Generální inspekce bezpečnostních sborů na můj podnět. Na nepravdivé útoky funkcionářů Policie ČR nebudu reagovat, než GIBS uzavře své šetření.
Má-li pan policejní prezident jakýkoli důkaz, že jsem ho zastrašoval a následně se omlouval, ať ho předloží. Já podám rezignaci a odejdu z veřejného života. Pokud jej nemá, ať okamžitě odejde on. Nikdo, ani policejní prezident, nesmí nikoho, ani člena vlády, bezdůvodně a bez důkazů osočovat.
Miroslav Kalousek
ministr financí
Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Miroslav Kalousek