Tento týden debatu v Česku opanovala dohoda Evropské rady o migraci. Hovořilo se o ní i v Německu?
No jistě. Byly toho plné noviny.
Česká vláda to prezentovala jako vítězství. Nebudeme muset přijímat migranty, jen zaplatíme za nepřijatého „pokutu“. A vzhledem k tomu, kolik hostíme Ukrajinců, přechodnou dobu, ani to ne. Lze za to české vládě blahopřát?
To je ten podfuk. Vlády to prodávají jako velký úspěch. Dokonce i ta německá. Přitom jde ale o zavedení agendy Global Compact on Migration, kterou se nám podařilo v roce 2018 odvrátit. Jim jde o to, etablovat migraci jako něco normálního, čemu se nemá na hranicích bránit tak, jak tomu bylo celá tisíciletí. Oni tu migraci chtějí řídit a migranty přerozdělovat všude po Evropě. Pokud se to povede, změní to kompletně tvář Evropy. Za pár let budeme mít v Čechách mešity.
Objevil se nový termín. „Klimatický uprchlík“. Čili ne uprchlík ze země, kde je válka, ale kterou ničí změna klimatu. Jak si ten termín, který se razí v Německu, má občan přesně vysvětlit?
To souvisí s tou výše popsanou agendou. Globalisti si zavedli tento pojem, aby měl právo migrovat v podstatě kdokoliv. Má to snad jen jednu výhodu: Když u nás bude blbé počasí, můžeme to zkusit uplatnit a migrovat na Floridu.
V ČT běžel francouzský dokument o Angele Merkelové. Vyznění bylo: Zachovala se lidsky, když v roce 2015 přijala migranty. Kdybyste v dokumentu dostal pár minut, čistě teoreticky, co byste dodal?
Obrácení pravdy na hlavu. Lidské by bylo pomoct co nejvíce uprchlíkům. Když se těm lidem pomáhá v regionu, ze kterého jsou, dá se zabezpečit za stejné peníze třicetkrát více osob. Merkelová nepomohla uprchlíkům, ale těm firmám a organizacím v Německu, které se na tom živí. Je to obrovský byznys, teče tam 50 miliard eur ročně. I díky tomu je Caritas největším soukromým zaměstnavatelem v Německu. To vše platí německý daňový polatník.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
válka na Ukrajině
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
autor: Jaroslav Polanský