Praha 2: Patnáctý ročník Vinobraní na Grébovce zve na D(d)vojku

22.09.2022 18:35 | Tisková zpráva
autor: PV

Vinobraní na Grébovce si za svou čtrnáctiletou existenci získalo pověst jedné z největších událostí podzimní Prahy. Letos se koná 23. a 24. září na již tradičních místech, tj. na náměstí Míru a v Havlíčkových sadech (Grébovce).

Praha 2: Patnáctý ročník Vinobraní na Grébovce zve na D(d)vojku
Foto: Praha2.cz
Popisek: Praha 2

Návštěvníky čeká jako obvykle bohatý doprovodný program, vystoupení oblíbených hudebních skupin jako Eddie Stoilow nebo Děda Mládek Illegal Band. Chybět nebude ani energická bubenická show a speciální program pro děti. Vinobraní na Grébovce si vybral také skvělý muzikant Petr Rezek pro slavnostní křest svého nejnovějšího alba.

Kromě několika hudebních koncertů a nabídky desítek stánků s víny, burčákem, gastronomickými specialitami a rukodělnými výrobky zpestří letošní Vinobraní na Grébovce s mottem Přiďte na Dvojku různá vystoupení. Budou probíhat po oba dny na hlavním i vedlejších pódiích a také mimo ně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náchod si připomněl příběh odvahy italského vojáka Luigiho Baldana

16:26 Náchod si připomněl příběh odvahy italského vojáka Luigiho Baldana

Zástupci měst Náchod, Kudowa-Zdrój a Mirano si ve středu 15. dubna společně s veřejností připomněli …