Třebíč: Psi hledali na úřadě drogy a výbušniny

22.09.2022 21:23 | Tisková zpráva
autor: PV

V úterý 20. září zněl na radnici štěkot psů. Psovodi z české i slovenské justiční a vězeňské stráže ukryli v kancelářích zaměstnanců i na chodbách budovy balíčky s výbušninami a drogami a úkolem čtyř psů bylo je najít.

Třebíč: Psi hledali na úřadě drogy a výbušniny
Foto: rep
Popisek: Třebíč

Baxter a Scotty svůj čenich propůjčují slovenské vězeňské službě a specializují se na hledání výbušnin. Npor. Jaroslav Prouza byl s jejich výkonem spokojen. Stejně tak Npor. Pavel Kuliha, náčelník pracoviště speciální kynologie Velitelství Ochranné Služby Vojenské Policie v Praze s výkonem Ari a Kyary, které úspěšně odhalily všechny ukryté balíčky s drogami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Lodě i historický vlak vyrazí do provozu už zítra

22:09 Ústí nad Labem: Lodě i historický vlak vyrazí do provozu už zítra

V sobotu 28. 3. zahajují pravidelný provoz oblíbené turistické linky Dopravy Ústeckého kraje, lodní …