Jakob (TOP 09): Peníze na podporu Ukrajiny ne, ale do Babišovy kapsy ano

09.01.2026 12:04 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Andreji Babišovi a jeho podnikům.

Jakob (TOP 09): Peníze na podporu Ukrajiny ne, ale do Babišovy kapsy ano
Foto: CNNP Prima NEWS
Popisek: Jan Jakob

Stále stejný vzorec: peníze na podporu Ukrajiny ne, ale do Babišovy kapsy ano.

Andrej Babiš na jednu stranu odmítá, abychom se finančně podíleli na české muniční iniciativě. Na druhou stranu mu ale už nevadí, že stát bude pod jeho vedením i nadále dotovat jeho byznys ve zdravotnictví, kterého se navzdory svému slibu nehodlá zbavit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Slinty a lži tohoto exota, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseberan 96 , 09.01.2026 12:24:31
nejsou vtipné ani trefné. Je to jenom závist a snaha se zviditelnit. Bohužel je NEANDr. viditelný díky zjevně sníženému IQ a vyjadřování opilého bezdomovce. Možná by měl zkusit přestat mluvit a vydávat pouze hýkání. Jednak by to k němu lépe pasovalo a určitě bychom i více rozuměli !

|  9 |  0

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

22:31 Komínek (KSČM): Problém je ve chvíli, kdy se z názoru stává „jediná pravda“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k herci Hynku Čermákovi.