Ministryně Schillerová: Čekala bych, že odborářům bude na lidech záležet

26.01.2020 21:43 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k odporu odborů vůči zavedení stravenkového paušálu

Ministryně Schillerová: Čekala bych, že odborářům bude na lidech záležet
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně financí Alena Schillerová

Proč se odboroví předáci tak urputně brání naší stravenkové revoluci? Přece nepřestanete jíst, když budete místo stravenek dostávat peníze. Navíc stravenky ani nerušíme. Jenom vedle nich zavedeme další možnost, díky které bude čerpání příspěvku na stravování o dost jednodušší.

Proč? Protože vám chceme dát větší volnost. A také chceme, aby se mohli za zvýhodněných podmínek najíst i další zaměstnanci, kteří dnes nemají nic. Ani jídelnu ani stravenky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Radek Koten byl položen dotaz

Je pravda, že odmítáte označit Putina za agresora?

A čím podle vás je, když napadl Ukrajinu? A s tím, že je Zelenskyj diktátor, jak tvrdí Trump, souhlasíte? A co vůbec říkáte na mírové podmínky, které navrhuje právě Trump?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Zvyšujeme smlouvou s Vatikánem bezpečnost obětí?

21:01 Bartoš (Piráti): Zvyšujeme smlouvou s Vatikánem bezpečnost obětí?

Projev na 121. schůzi Poslanecké sněmovny 6. března k vládnímu návrhu, kterým se předkládá Parlament…