Munzar (ODS): Euro by nám menší inflaci nedalo

30.01.2023 21:33 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k inflaci.

Munzar (ODS): Euro by nám menší inflaci nedalo
Foto: ods.cz
Popisek: Vojtěch Munzar (ODS)

Inflace ovlivňuje ekonomiky všech členských států Evropské unie. Podle ukazatelů meziroční inflace za prosinec nejvíce postihuje státy střední a východní Evropy.

Inflace je nejvyšším nebezpečím pro naši ekonomiku, protože snižuje hodnotu měny, výdělků i úspor, proto je proti ní potřeba bojovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Vy jste proti sankcím

Já v nich také nevidím moc žádný přínos - ani pro Ukrajinu. Na druhou stranu, nebylo by horší nedělat nic, když Rusko rozpoutalo válku? Nebo co byste udělal vy, kdybyste byl teď ve vládě? A věříte, že Trump letos válku ukončí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hašek (PRO): Po třech letech bojů jsou na stole podmínky pro mír

8:05 Hašek (PRO): Po třech letech bojů jsou na stole podmínky pro mír

Návrhy podmínek obou stran jednání o míru na Ukrajině, publikované na svém veřejném facebookovém pro…