Munzar (ODS): Preferuji věcnou diskuzi před politickou show

13.05.2024 6:23 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zástupcům odborů, kteří předčasně opustili jednání tripartity

Munzar (ODS): Preferuji věcnou diskuzi před politickou show
Foto: ods.cz
Popisek: Vojtěch Munzar (ODS)

Jste-li veřejně činní, musíte se naučit nejen „rány“ rozdávat, ale hlavně přijímat. Zástupci odborů předčasně opustili jednání tripartity, protože se jich dotkl výrok Pavla Drobila, který není ani členem vlády ani poslanec nebo senátor.

Kdyby vláda reagovala takto přecitlivěle na každý výrok ze strany odborů, který o sobě slyší nebo čte, pak by už žádné jednání s odbory dávno nevedla. Vzájemná komunikace totiž neznamená automaticky přejímat názory druhého, ale navzájem si vysvětlovat své postoje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Je pravda, že jste pro progresivní zdanění?

A jestli ano, jak pak můžete hovořit o spravedlivém sociálním systému? Co je spravedlivého na tom, že má doplácet více jen proto, že je schopný? Navíc nemyslíte, že ti nejbohatší pomáhají často sami - někdy teda zcela zištně kvůli vlastnímu PR, ale proč by měl stát penalizovat ty, co jsou úspěšní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valenta (KSČM): Koalice v Plzeňském kraji a blížící se sněmovní volby

4:31 Valenta (KSČM): Koalice v Plzeňském kraji a blížící se sněmovní volby

„Předvolební kampaň namísto faktických odpovědí.“ Asi tak by se dalo ve zkratce charakterizovat dubn…