Němcová (ODS): Pánové dostali bonus - na výbor je doprovodil právní zástupce

06.09.2017 12:16 | Zprávy

Projev na 60. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 9. 2017 k žádosti o vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny k trestnímu stíhání poslance Andreje Babiše a poslance Jaroslava Faltýnka

Němcová (ODS): Pánové dostali bonus - na výbor je doprovodil právní zástupce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová

V omezeném čase dvou minut pro faktickou poznámku se chci vyjádřit pouze ke třem momentům - z řeči pana poslance Babiše k jednomu a z řeči pana poslance Faltýnka ke dvěma - míním tím k jednání mandátového a imunitního výboru.

Pan poslanec Babiš si stěžuje na to, že mandátový a imunitní výbor mu nevydal kopii, a jeho státním zástupcům, žádosti policie. Chci Poslanecké sněmovně sdělit, že tak mandátový a imunitní výbor nečinil nikdy v žádných případech. Nikomu kopii žádosti nevydával a nebyl důvod činit výjimku. Výjimku jsme udělali v tom, že jsme umožnili, aby oba pány doprovodil na mandátový a imunitní výbor jejich právní zástupce, což jsme v minulosti také nikdy nedělali. Dostali tento bonus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Střet s EU

Jak chcete pro své plány na svou stranu získat další státy? A co když váš střet s EU bude neúspěšný, ostatně třeba vaši politici v Bruselu se zatím moc nepředvedli. Navrhnete pak naše vystoupení z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Válek: Aby se děti stravovaly chutně, zdravě a v souladu s nejnovějšími poznatky

19:03 Ministr Válek: Aby se děti stravovaly chutně, zdravě a v souladu s nejnovějšími poznatky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k novým pravidlům stravování ve školách.