Okamura (SPD): Přijetí migranta znamená právo na legální přistěhování příbuzných

03.08.2018 15:18 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k zákonu o slučování rodin migrantů

Okamura (SPD): Přijetí migranta znamená právo na legální přistěhování příbuzných
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Za islámskými migranty se přišlo do Německa, jen za poslední rok, usadit dalších 54 tisíc příbuzných těchto migrantů v rámci celoevropsky platného zákona o slučování rodin migrantů. To je přesně další problém kolem migrace, na který již několik let osamoceně upozorňuji. Přijetí jednoho migranta do ČR totiž znamená právo na již zcela legální přistěhování příbuzných tohoto migranta. Následně vznikají například muslimská ghetta či no-go zóny, přičemž vzhledem k vysoké porodnosti afrických a muslimských migrantů pak sociální a bezpečnostní problém nezadržitelně a nezvladatelně prudce roste.

V Německu se jedná v současnosti nejvíce o slučování rodinných příslušníků migrantů ze Sýrie, Iráku, Íránu, Jemenu, Afghánistánu a z Eritree, tedy vesměs muslimské země. A německá velvyslanectví a konzuláty hlásí, že už mají dalších 34 tisíc žádostí o sloučení se svými příbuznými žijícími v Německu. Podobná situace je i v dalších státech EU.

SPD prosazuje jako jediná strana v Parlamentu nulovou toleranci této migrace a odmítáme diktáty Bruselu. Klíčové budou volby do Evropského parlamentu příští rok v květnu, kde je nutné, aby vlastenecké strany celé Evropy včetně SPD získaly co nejvíce mandátů, abychom mohli změnit politiku EU zevnitř směrem k Unii evropských národů (UEN), tedy k co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí bez diktátu Bruselu. Při zachování volného pohybu občanů EU, kapitálu, zboží a služeb.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Myslíte, že za to, že EU zaostává může Euro?

Mě přijde, že jsou to spíš neustálé zákazy a byrokracie, kterou si sama EU podřezává pod sebou větev. Na druhou stranu, jestli má někdo konkurovat třeba USA nebo Číně, nemyslím si, že to může být jeden stát v Evropě, a že EU má svůj smysl, jen se musí vzpamatovat a začít dělat politiku jinak

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vlček: Novela zlepší dostupnost internetu, zejména v odlehlých oblastech

20:03 Ministr Vlček: Novela zlepší dostupnost internetu, zejména v odlehlých oblastech

Poslanecká sněmovna schválila novelu zákona o elektronických komunikacích, která přináší lepší ochra…