Nejsou investice jako investice. Prioritně by měly být realyzovány ty, které řeší aktuální dopravní problémy a které podporují budoucí rozvoj města.
Jak zaznělo při projednávání rozpočtu na rok 2017 a rozpočtového výhledu na roky 2018 až 2022 zastupitelé za sociální demokracii nepodpořili tyto návrhy. Nešlo tak ani o plánované rozpočtové schodky či výrazný pokles cash flow. Problémem jsou investiční priority a dlouhodobé neřešení aktuálních problémů města. Ano, je jen dobře, že město má plánované investiční akce ve výši 219 milionů korun s plánovaným úvěrem 100 milionů Kč. ČSSD dlouhodobě podporuje rekonstrukci budovy ZUŠ, která již mohla být rekonstruována před lety, jak jsme to mimochodem navrhovali. Na náš tlak se také opravují dětská hřiště a sportoviště, ale z našeho pohledu jsou 2 miliony ročně na 65 dětských hřišť a sportovišť velmi malá částka. Vždyť takto dojde k jejich opravě a modernizaci za více jak deset let a to se tyto opravy mohou dělat znovu. Takto by se plánovat nemělo.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV