Talíř (KDU-ČSL): Naším úkolem je udržet si schopnost vést dialog

26.10.2021 5:34 | Tisková zpráva

V pondělí 25. října 2021 se u pamětní desky T. G. Masaryka na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích sešli zástupci města i kraje, aby si připomněli den vzniku samostatného československého státu.

Talíř (KDU-ČSL): Naším úkolem je udržet si schopnost vést dialog
Foto: kdu.cz
Popisek: František Talíř

První náměstek hejtmana Jihočeského kraje František Talíř zdůraznil, jak je důležité se vracet ke kořenům demokracie a odkazu T. G. Masaryka:

„Naše společnost je do jisté míry rozdělena. A není špatně, že panují různé názory. Naším úkolem je, udržet si schopnost vést dialog, naslouchat jiným názorům, i těm, se kterými třeba bytostně nesouhlasíme, protože to je cesta, jak vykopané příkopy přehradit a postavit přes ně mosty. Masaryk to uměl, Masaryk byl schopný naslouchat jiným názorům. Měl ten svůj a zároveň vedl dialog s ostatními. Pojďme to zkusit každý z nás v našem každodenním životě.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Zajímalo by mě, zda za členství v komisi berou poslanci nějaké příplatky? Protože jinak nechápu, k čemu je zřizujete. Ukažte mi nějako vyšetřovací komisi, která něco vyřešila.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Tahle kašpárkovská čepice je pro vás, pane Fialo

20:16 Schillerová (ANO): Tahle kašpárkovská čepice je pro vás, pane Fialo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k činnosti vlády Petra Fialy.