Senát Parlamentu České republiky

Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Praha
Geomapa
Česká republika
0,08
muži 58%
ženy 41%
18+ 2%
26+ 24%
38+ 32%
50+ 40%

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.08.2013 10:35:35

ROLE SENÁTU PO ROZPUŠTĚNÍ POSLANECKÉ SNĚMOVNY

ROLE SENÁTU PO ROZPUŠTĚNÍ POSLANECKÉ SNĚMOVNY

Poprvé v historii se Senát dostává do situace, kdy je rozpuštěna Poslanecká sněmovna a Senát nese zodpovědnost za celý Parlament.

Slovo předsedy Senátu Milana Štěcha:

http://www.senat.cz/informace/galerie/videogalerie/video.php?id=94
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama