Ing. Antonín Seďa

  • SOCDEM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

19.12.2016 12:56:09 - Rožan

Napadení zemí NATO ze strany RF? Laik se diví , ale i polo-odborník se směje nato-odborníkovi.

Cituji Vás: Co se týče pobaltských zemí, pak ne EU, ale přímo tyto země se vyjadřují obavami z agresivní politiky prezidenta Putina. ?....pokud vím ty "obavy" zesílily po lži gen tajemníka NATO o "přesunu 3 divizí RF směrem k Pobaltí ?
Žádné přesuny nebyly a proto ty "zesílené" obavy . Ukazuje že "zvýšené obavy Pobaltí" mají zdůvodnit přesun +6000 vojáků NATO na styk NATO s Kaliningradskou oblastí.... To už je skutečná příprava ne "proxy" ale reálného-kinetického napadení RF v místě odkud zemím NATO nehrozí ¨žádné tažení "Na Západ" ...tam mají Rusové +rakety posunuté blíž k eliminaci "nové" pol-ami +raketové základny proti RF. Status quo rovnováhy porušilo NATO (US).
Krym-agrese: v ČR jsou přes10 let milit.weby , kde fundovaní zájemci toto rozebrali .... zjistěte si infa o krachu "Program partnerství NATO L0318" na Krymu (A2272 Feodosie), 23UKR návodčích škol. NATO od roku 2011 na bombardování měst a cílů RF na pobřeží v Čer. a Azov moře.To byl "mírový akt NATO" k "Sbliž s RF"?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

19.12.2016 13:11:46 - Ing. Antonín Seďa
 V tomto se neshodneme, možná proto, že já mám možnost osobně hovořit s představiteli pobaltských zemí i v rámci PS NATO či v centrále Severoatlantické aliance. Nevím, zda jste či nejste odborníkem, ale platí, že to je již minimálně od doby anexe Krymu, kdy pokaždé jsou tyto obavy z napadení RF pokládány a vyjadřovány. Rozhodnutí NATO je spíše odezvou na jisté pochybnosti ze strany pobaltských zemí i některých zemí Střední a východní Evropy, zda spojenci dodrží, v případě napadení, článek 5 Washingtonské smlouvy. To, že se cvičí jednotky členských států NATO je pouze logické a běžné. Mimochodem se to dělo ještě pře událostmi na Krymu či na východní Ukrajině. Kompatibilita a secvičenost je jednou z podmínek společného působení jednotek členských států NATO. A po varšavském summitu se secvičení vojenských jednotek více zdůrazňuje.