Proc Italii a Recku naridila EU s Merkelovou poustet imigranty a nechranit hranice ?
Řecko se jednou vyjádřilo,že jim to nařídil Hollande...tak se ptám,kdo řídí imigraci do Evropy,když Syranu je cca 10-15% a můžou zůstat v bezpečí v Turecku...A najednou se všichni z vedli ze všech muslimských zemí a jdou jen do Evropy ?Organizují to neziskovky s podporou USA a Saudu ?Jak je možné,že mají Sorosovi příručky,kdo jim zařizuje autobusy ? Kdo to platí ?A proč neziskovky a charity se nestaraji o uprchlíky v Turecku?Proč je tahají do Evropy ??
Proč USA doposud nicilo jen obytné domy,elektrárny,hospodářské statky,vodárny v Sýrii ?Vypadá to,že chtěli vyvolat co největší vlnu uprchlíků a znemožnit jim v Sýrii přežití...
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
21.10.2015 12:22:03 - Ing. Antonín Seďa
Děkuji za dotazy, které by však měly směřovat k jiným osobám. Opravdu nevím zda vůbec či proč někdo něco nařizoval. Podle mého názoru stále platí, že země, které jsou členy EU či schengenského prostoru, si neplní závazky a dohody. Nejde pouze o ostrahu hranic a plnění si azylové politiky té které země, ale zejména nedodržování dublinských dohod. Tohle jistě nikdo nemohl nařídit, protože to je odpovědností vlády té které země. Jiná věc je rozhodnutí EK a EU ve vztahu k povinným kvótám, se kterými nesouhlasím a souhlasit nebudu. Je také nutno připomenout řadu přijatých a dnes realizovaných opatření EU. Souhlasím s tím, že byly přijaty pozdě, ale jak se říká pozdě, ale přece. Neziskové organizace s podporou USA i Saudské Arábie jistě existují, ale netroufám si říci, že se podílejí na organizování migrace. /Pokud vím ze sdělovacích prostředků i sociálních sítí, tak se podílejí na humanitární pomoci uprchlíkům či kritizují azylové zákony a procedury jednotlivých členských zemí. Proto i já sám docela nelibě nesu kritiku některých zemí EU vůči naší azylové politice. ta totiž na rozdíl od jiných jasně rozlišuje mezi nelegální migrací a lidmi, kteří si požádali v naší zemi o azyl a jsou součástí azylového řízení. Takže sčítat jablka a hrušky je opravdu zajímavé, ale co můžete od bruselských byrokratů očekávat. Co se týče bombardování za pomocí náletů mezinárodní koalice proti IS, kde jsou mimo jiné i arabské země , pak ano, je chybou pokud namísto bojůvek IS jsou zasaženy civilisté. Problémem je, že na území ovládaném IS neexistují letečtí návodčí a tím je zhoršena možnost zásahů na konkrétní cíle IS. Totéž ostatně platí i pro nálety a bombardování letectva RF. nemyslím si, že by tyto chyby někdo prováděl úmyslně, například s cílem posílit migraci. Tohle bych opravdu nikomu nepřipisoval. Zároveň je však nutno dodat, že mnoho zemí má své zájmy v této oblasti a tyto zájmy se vzájemně střetávají a málo se potkávají. Proto i vlastní řešení mezinárodní pomoci Syřanům a Iráčanům je problematická. To mimo jiné ukazuje například jednání RB OSN.