Ing. Antonín Seďa

  • SOCDEM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

14.02.2017 11:34:17 - p.Malý

Rozkradená, vyprodané, zotročená ČR po roce 1989 a politici ještě mají drzost říkat, že se máme dnes lépe?

Dobrý den pane Seďa,
nemohu s politiky souhlasit, když říkají, že se máme dnes lépe. Stačí se podívat na situaci ČR, zlaté rezervy vyprodané, rozprodané pozemky ČR, zprivatizované české firmy, které místo aby patřili českým občanům rozprodali jste je cizincům. Místo podpory českých firem, zdaňujete je neustále, vymýšlíte další a další zákony, jak jim stížit situaci a velké zahraniční podniky osvobozujete od daně a dáváte jim další a další výhody.

Co vlastně je ještě v ČR v rukou Čechů? Vždyť jste prodali i vodu ! Zadlužujete neustále ČR, a to komunisti ji po roce 1989 měli nulový dluh,vše bylo naše!

Ptám se, v jakém zájmu jednáte, myslím a jsem přesvědčen, že 60% politiků patří do vězení za korupci, zpronevěru, za vlastizradu.

Schvalujete zákony a mezinárodní smlouvy, které jsou nevýhodné pro občany a ČR. Třeba CETA, kde by nadnárodní firmy měli větší pravomoc než občané a stát ČR. Myslím, že před schválením by měl být vždy test pro politiky, zda vůbec vědí, pro co hlasují.

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

15.02.2017 17:21:29 - Ing. Antonín Seďa
 Ano, souhlasím, že by nějaký test před hlasováním mohl být. N astraně druhé žádný poslanec nemůže 100% vědět o všech zákonech. Proto existují výbory, komise a garanti za jednotlivé poslanecké kluby. Co se týče smlouvy CETA pak ta je dle mého názoru mrtvá a já oosbně bych ji nepodpořil. Co s etýče obecně zákonů i mezinárodních smluv, tak si nemyslím, že škodí naší zemi či našim občanům. Ano, jistá regulace existuje, prootže bez ní nelze zákony vymáhat či chránit občany před "trhem bez přívlastků". Na straně druhé je vždy potřebné určit ty, kteří jsou za své konání či činnost odpovědní. Před rokem 1989 byl skrytý dluh a to obrovský. To je vidět na našich městech a vesnicích, co vše se opravilo či postavilo. Taktéž dopravdní infrastruktura je úplně jiná. Souhlasím s tím, že ne všichni se mohou cítit spokojeně. Ale podle údajů, které si nevymýšlejí politici, ale odborníci, a to nejen z naší země, ale i EU. Prostě zvyšuje se věk dožití, roste životní úroveň a pomalu doháníme straé země EU. I když i na můj vkus je toto dohánění velmi pomalé. Na straně druhé stále máme nejméně chudoby v rámci EU i světa. Naopka jsme šestou nejbezpečnější zemí na světě. Souhlasím s tím, že dodnes odnášíme zpackanou kuponovou privatizaci, ale tu neprosazovala, jak víte, cosiální demokracie. Závěrem chci zdůraznit, že rozhodně nelze všechny politiky házet do jednoho pytle a je nutno rozlišovat podle toho, co podporovali a podporují.