Ing. Jiří Dolejš

  • KSČM
Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Praha
Geomapa
Česká republika
0,27
muži 63%
ženy 36%
18+ 10%
26+ 27%
38+ 18%
50+ 43%

Průměrná známka je 0,27. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

13.05.2013 20:11:40 - Řehoř

Hllavní priority

mám na Vás takový neobvyklý dotaz.Co jako strana by prioritně udělala v případě,že by měla možnost po volbách více prosazovat své návrhy.Tedy co je pro Vaší stranou prioritní v zájmu tohoto státu a těch spodních 10 milionů.Děkuji

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

18.05.2013 10:40:15 - Ing. Jiří Dolejš
To není dotaz neobvyklý ale naprosto logický. Prvotní je takový rozvoj ekonomiky, který zvýší zaměstnanost a přispěje k růstu životní úrovně "těch dole". Vše ostatní je od toho odvozené - sociální sliby neopřené o ekonomický výkon jsou nedůvěryhodné. Na to navazuje solidarita ve veřejných systémech - jejich privatizace není v žádném případě potřebná. A pokud jde o rušení některých kroků současné vlády, tak opět je kriterium ekonomika (musí to vést k úsporám), a samozřejmě právní stát - tedy bez retrioaktivity a přpadných arbitráží. No a v důležitém kontextu EU se přestat Evropě jen pošklebovat a začít aktivněji prosazovat český zájem v evropském rozhodování po vzoru zemí jako je např. Dánsko nebo Polsko.