I odpovím vám... část desátá
Pane Hermane, nechcete hodnotit jakékoliv náboženství, ale chcete s nimi vést dialog... Nač, když je nechcete hodnotit? Ale dobrá, jinak: Shledáváte politiku appeasementu jako prospěšnou? A jaké máte vysvětlení, že tuto politiku vykonává naše vláda vůči EU (kvóty, dost možná omezení zbraní) a EU vůči migrantům (nehlídá si vlastní hranice, přijímá kdekoho, trestá ty, kdo se brání přílivu migrantů, vyhrožuje těm, kdo nechce kvóty - Polsku a Maďarsku dokonce vyloučením z EU...)? Proč se neumíme ponaučit z historie? To nám ta 30. a 40. léta 20. století nestačila? Odkdy má ekonomický uprchlík (90% všech uprchlíků v Evropě) status válečného uprchlíka? Odkdy se rezignuje na vymáhání práva vůči těm, kdo je porušují (nelegální migrace, přecházení hranic uprchlíky - kdo prchá před válkou, neprchá 3000 kilometrů, ale odejde do první bezpečné země, ne že projde přes celou Evropu a "uhnízdí" se v Německu)? Máte na to názor nebo mě odkážete na nějaké ministerstvo? Martin Szabo.
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
12.04.2017 11:53:51 - Mgr. Daniel Herman
My nevedeme žádnou speciální politiku "vůči" EU. My jsme plnohodnotným členem EU a podílíme se tak aktivně na tvorbě celoevropské politiky. EU je dobrovolným sdružením zemí, které se rozhodly spolupracovat. Svým členům EU ani nevyhrožuje ani je odnikud nevylučuje, protože to by pak musela vyhrožovat sama sobě. Znovu opakuji, není to tak, že je EU a my, ale my jsme EU.