Mgr. et Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský, Ph.D., MBA

Poslanec EP a člen předsednictva KDU-ČSL
  • KDU-ČSL
  • europoslanec
Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Praha
Geomapa
Česká republika
0,86
muži 69%
ženy 30%
18+ 10%
26+ 23%
38+ 45%
50+ 20%

Průměrná známka je 0,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

03.08.2019 12:59:16 - Damph

Jak nám EU škodí

Podívejte, ptal jsem zda Vám vadí že EU netrestá Holandsko a Řecko za to co provádí/neprovádí. Na to jste vůbec neodpověděl. Nevím co jste myslel onou vyjednanou dohodou s Tureckem, to přece neznamená že EU ji vyjednala a ted už nemusí nic řešit. Jak tedy vidíte to že EU netrestá Holandsko ani Řecko?
František Černoch

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

03.08.2019 18:07:54 - Mgr. et Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský, Ph.D., MBA
 Vážený pane Černochu, už jsem zmiňoval, že pochybení jdou na hlavu zemí, které selhaly a ony pak musí nést důsledky své špatné politiky vůči migrantům.S pozdravemTomáš Zdechovský