Projevení hluboké soustrasti.
Hluboce se mě dotýká včerejší teroristický čin v Paříži.
Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
Hluboce se mě dotýká včerejší teroristický čin v Paříži.
Nemohu si pomoci, ale ten pán musí být opravdu buď těžce psychicky nemocný, nebo je nějakým způsobem do toho multikulturního šílenství osobně zainteresován. Pojďme se společně podívat na některé jeho současné výroky.
Tento bývalý sociálnědemokratický premiér a eurokomisař by se dle informací Lidových novin měl stát spojkou mezi Prahou a Berlínem. Má stanout v čele pracovní skupiny mírnící napětí v česko-německých vztazích ohledně uprchlíků.
Jedna ze tří syrských rodin, která dostala v České republice azyl, aby se jejich nemocné dítě mohlo léčit v pražské motolské nemocnici, odešla do Německa. Pokračovala tam záhy po svém říjnovém příletu.
Ten totiž v rozhovoru pro MF DNES pronesl: „Přiznávám, že se mi více líbilo, když jsme byli ve vládě. Jak řekl jeden slavný německý sociálnědemokratický politik, být v opozici je na hovno.“
Tato netolerantní ideologie vyznávající násilí, zvrácené zvyky a prznění malých dětí nesmí v žádném případě v naší vlasti zapustit kořeny a jsem rád, že drtivá většina občanů České republiky to vnímá stejně jako já.
Tyto tajné služby přišly podle listu Die Welt s analýzou, která kritizuje, že Německo dováží do země islámský extremismus, arabský antisemitismus, etnické konflikty a jiné chápání práva.
Přední politik pražské kavárny a americký „řiťolezec“, kterého už kritizují i vlastní spolustraníci z oranžové květiny se na televizní obrazovce opět projevil ve své plné sluníčkářské kráse.
Prezident této instituce informoval podnikatele o založení Rekvalifikačního a vzdělávacího fondu, z něhož budou financovány rekvalifikace migrantů. Takže další miliony z daní českých občanů se začnou vynakládat na migranty.
Ano to jsou vítězové voleb, kteří důsledně a přednostně hájí hlavně národní zájmy svých občanů. Loni to byl Viktor Orbán v Maďarsku a před několika dny ho následoval Jaroslaw Kaczyński společně s Beatou Szydlovou v Polsku.
Neschopnost vlády s finanční pomocí Klokánkům tedy Fondu ohrožených dětí je alarmující, a když se do problému vložil prezident republiky, který je schopen pomoci, ihned ho ministryně práce zkritizovala.
Pravomocně odsouzený novinářský povaleč za řízení automobilu pod vlivem alkoholu a v těžké opilosti se svou bulvární novinařinou naváží do poslance Parlamentu České republiky Tomio Okamury.
Všechno napovídá tomu, že se tak v tomto týdnu opravdu stalo a to i přes to, že to všichni zainteresovaní odmítají. Stručně by se to dalo vyjádřit slovy: „Když vy u nás, tak my u vás.“
Vedoucí multi-kulti politici Evropské unie se v minulém týdnu na summitu EU pokrytecky dohodli na akčním plánu pro Turecko, v rámci něhož mu poskytnou na pomoc pro imigranty tři miliardy eur.
Ano, přesně tak se dá ve stručnosti okomentovat současné počínání Angely Merkelové, která v rozhovoru pro televizní stanici ARD sdělila, že nehodlá v řešení imigrantské krize na svém optimistickém kurzu nic měnit.
Na začátku imigrantské krize byli v záběrech všech televizí vidět pouze urostlí muži v produktivním věku, ale to jen do té doby, než to začala drtivá většina společnosti kritizovat s odůvodněním, že jde jen o ekonomické imigranty.
Přesně v tento čas podepsal tehdejší prezident Václav Klaus Lisabonskou smlouvu, kterou ihned kontrasignoval tehdejší premiér Jan Fischer a celý tento diktát silnějších pak vstoupil v platnost 1. prosince 2009.
Imigrantské kvóty, do kterých nás nutí evropští multi-kulti politici v čele s paní Angelou ohánějící se proto solidaritou s nejvíce postiženými evropskými zeměmi jsou vlastně v pravém slova smyslu jejich politickou neschopností.
Jako hnus nejtěžšího zrna vyšperkovaný ještě útokem na prezidenta republiky považuji počínání České televize v pořadu pro naše nejmenší odvysílaném na dětském kanále Déčko ohledně pomáhání imigrantům.
Jako táta při pohledu na mrtvé dětské tělo vyplavené z moře skřípu zuby a je mi to neskutečně líto, jelikož lidský život a zvláště pak ten dětský je to nejcennější co můžeme mít.