Zákon o sociálním bydlení
Tak to se pana Doubravy určitě zeptejte - mě a další lidi by to také zajímalo, kde ty informace bere.Ok, nebudeme vyhlašovat nezávislost. Ale nám to tak leze na nervy, když vidíme, jak migranti - či spíš okupanti - se rozlézají po celém česku a policie nic nedělá a vláda je podle mého názoru naprosto ovládána různými Sorosovými neziskovkami...podívejte se, jak Marxová chce protlačit zákon o sociálním bydlení, tak svolá své aktivisty z neziskovek, at jdou demonstrovat...vždyt to je tak průhledný....víte, proč to chce protlačit? Protože obce ztratí možnosti si sami určit, zda v obci stát zřídí sociální byty nebo ne....je to příprava na ubytování migrantů....podobně jako na západě budou je cpát do všech možných vesnic a měst...obce se nebudou moci bránit...budete prosím hlasovat proti?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)
Odpověď
01.02.2017 5:02:33 - PhDr. Zdeněk Soukup
Já bych v protlačování zákona o sociálním bydlení nějaký prvoplánový úmysl získat byty pro migranty neviděl. Jde spíš o snahu pokračovat v opečovávaní nepřizpůsobivých. S těmi neziskovkami máte pravdu. Je to jako bratrstvo kočičí pracky. Paní Marksová přišla už s asi pěti verzemi zákona o sociálním bydlení. Žádný z nich nepodpořím. Myslím, že takový zákon ani není třeba. Stačí zrušit doplatek na bydlení, vyplácet potřebným příspěvek na bydlení pouze ve výši místně obvyklého nájemného, tento příspěvek vyplácet s podmínkou, že zdravý příjemce v produktivním věku neodmítne zaměstnání, veřejně prospěšné páce nebo veřejnou službu. Příspěvek na bydlení by podle mne měl stát poskytovat v místech, kde je dostatek pracovních příležitostí. Měl by tak plnit funkci nástroje aktivní politiky zaměstnanosti. A hlavně - příspěvek by se měl vyplácet tak, aby se nevytvářela ghetta - tedy rozptýleně.