Jiří Remeš

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Praha
Geomapa
Česká republika
-0,87
muži 84%
ženy 15%
18+ 3%
26+ 9%
38+ 7%
50+ 80%

Průměrná známka je -0,87. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

02.01.2014 9:06:36 - Schafe scheren

Pokud si vážíte práce druhých , pokud nemáte zlé úmysly s ostatními, nespletl jste si pol. stranu ?

Není Strana svobodných spíše shluk nedovzdělaných extrémistů ? Děkuji , odpovíte - li, není to míněno nijak zle, spíše pohled na Vás ( ta strana ) , jako na podivný úkaz , blábolící velké hlouposti .

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

02.01.2014 10:06:38 - Jiří Remeš
 Dobrý den přeji. Vy jste určitě nečetl program Svobodných, jinak by jste takový dotaz nepoložil. Nicméně rád odpovím. Zcela určitě si vážím práce druhých a proto chci pracovité, podnikavé lidi podporovat. Podporovat co nejjednodušší legislativou, jednoduchou administrativou a možností svobodné dohody mezi ním a druhou osobou či firmou. Zlý úmysl s ostatními se snad neprojevuje tím, že Svobodní za nejcennější hodnoty považují svobodu jednotlivce, ochranu soukromého vlastnictví, svobodnou vůli člověka a jeho schopnost se svobodně rozhodovat.Politickou stranu jsem si vybral podle hodnot které se mě líbí a které Svobodní splňují.Svobodní jsou spíše stranou "převzdělaných" než nedovzdělaných.  A extrémismus není podpora svobody jednotlivce ani snaha o zeštíhlení státu či snaha o vyrovnaný rozpočet. Svobodní staví své názory na názorech tzv. Rakouské školy, na základech liberalismu a toto se bohužel spoustě lidí, kteří se o tom neučí na téměř žádné škole, může jevit jako blábolení. Zkuste si počíst například na stránkách www.mises.cz , doporučuji zejména články  F. Bastiata, např. tento: ZDEPěkný den JR