Bylo vytvořeno celkem 13 metodických, koncepčních a analytických materiálů, ve specializovaných tématech (zejména z oblasti ekonomické regulace) bylo proškoleno cca 80 zaměstnanců ČTÚ a cca 15 zaměstnanců ČTÚ prošlo pilotní realizací mentoringu a programu adaptace.
Projekt financovaný z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR měl za cíl zvýšit kvalitu vzdělávání a rozvoje, hodnocení, výběru a následné adaptace a stabilizace zaměstnanců ČTÚ.
V jeho rámci proběhla rovněž pilotní realizace specializovaných vzdělávacích a rozvojových aktivit [školení na téma Technologie elektronických komunikací; Modelování nákladů a cen; Nové přístupy v regulatorním účetnictví; Soutěžní právo a jeho aplikace v analýze relevantních trhů; Ekonometrické analýzy využitelné v oblasti analýz relevantních trhů; Zpracování a analýza (databáze, data mining, SQL, predikce); Nové formy podnikání na trhu poštovních služeb a sledování kvality základních služeb; Správní řád v aplikační praxi a správní trestání] a pilotní realizace mentoringu a adaptačního a stabilizačního programu pro nové zaměstnance ČTÚ.
Po předání všech výstupů má Český telekomunikační úřad k dispozici metodické, koncepční a výukové materiály, které dávají záruky pro zkvalitnění personálního řízení a zvýšení znalostí a dovedností jeho zaměstnanců.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva