Jihočeský kraj: Michal Koudelka povýšen do hodnosti brigádního generála

11.06.2021 17:56 | Zprávy

Ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Michal Koudelka přijel dnes na Krajský úřad Jihočeského kraje přednášet studentům jihočeských gymnázií.

Jihočeský kraj: Michal Koudelka povýšen do hodnosti brigádního generála
Foto: kr-jihocesky.cz
Popisek: Jihočeský kraj

V sále zastupitelstva ho čekalo několik desítek nadaných studentů, které na besedu v rámci TalentAkademie Jihočeských nadějí pozval hejtman Martin Kuba.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Jak byste definovala dezinformace?

Jak a kdo by podle vás měl posuzovat, co je a co není pravda? A co když se pravda ukáže vlivem času, což se dost často stává? Víte já bych od ODS čekal, že budete bojovat spíš za svobodu slova a ne dělat pravý opak

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Dvouhrbé mládě v Zoo

7:16 Zoo Ostrava: Dvouhrbé mládě v Zoo

Ve stádě velbloudů dvouhrbých je k vidění měsíc staré mládě. Samečka porodila zkušená samice (*2007)…