18. červenec 2016 je tak posledním dnem, kdy je možné podat žádost o podporu v této výzvě. Žádosti o podporu předložené v termínu jsou hodnoceny průběžně. Žadatelům, jejichž projekty splní dané podmínky, je podpora poskytována v pořadí, v jakém podali svou žádost o podporu do vyčerpání alokace výzvy.
Ukončen příjem žádostí bude ke dni 18. července 2016, 15.00 hodin.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: komerční tisková zpráva
Vy s tím, co tvrdí Trupmp o Ukrajině a Zelenskym souhlasíte?
A měla by podle vás Ukrajina přistoupit na mír za jakoukoliv cenu? Protože na mě to působí tak, že to, co Trump navrhuje hraje do karet jen Rusku a jemu a na Ukrajinu nebere vůbec zřetel. Nebo to vidíte jinak?
Další články z rubriky

22:31 Celní správa: Rekordní výběr do rozpočtu od celníků z jihu Moravy
Sedm a půl miliardy korun odvedl do státního rozpočtu Celní úřad pro Jihomoravský kraj v roce 2024. …
- 19:33 Liberecký kraj: Kvalita linkové dopravy v kraji se zlepšuje
- 16:26 Nadace ČEZ: Pětičlenná rodina nasvícených Oranžových přechodů v Lounech se rozrostla o další tři
- 15:37 Češi se potýkají s epidemií obezity: Polovina populace přibrala, každý desátý trpí těžkou obezitou
- 13:33 AOPK ČR: CHKO Kokořínsko – Máchův Kraj. Po stopách vlků
- 11:02 9. týden na trhu pohonných hmot ČMKB