„Obchodně byl rok 2023 mimořádně vytížený a zdařilý. Společnost těžila z nabyté pozice na světových trzích, kde značka Pražská strojírna znamená kvalitu, včasnou dodávku a nadstandardní servis. Realizovali jsme velké projekty – vozovny v Košicích, Melbourne, Varšavě, strategické projekty v Tallinnu, Hannoveru, Berlíně i v Praze. Uplynulý rok pro nás představoval velký nádech do budoucna, a i nadále budeme z plných sil pracovat na strategickém i technologickém rozvoji firmy a budování jejího skvělého jména na světovém i domácím trhu,“ říká Robert Masarovič, předseda představenstva a generální ředitel Pražské strojírny a. s.
V roce 2022 Pražská strojírna poprvé v historii překročila metu půl miliardy v tržbách a v roce 2023 tempo růstu ještě zvýšila. S nárůstem tržeb o 69,6 milionu korun (13,5 %) se tak začíná přibližovat dalšímu milníku - 600 milionům Kč.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva