Předsednictvo regionální mostecké tripartity je opět kompletní

16.03.2017 15:14 | Zprávy

Mimořádně už v březnu svolala své členy k jednání sněmu Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM). Tentokrát byl sněm volební, k doplnění dvou členů předsednictva.

Předsednictvo regionální mostecké tripartity je opět kompletní
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most

Sněm Hospodářské a sociální rady Mostecka se obvykle koná dvakrát ročně, v červnu a prosinci. Tentokrát jsme jej ale svolali už na březen, protože bylo nutné dovolit dva členy předsednictva. Místa se uvolnila po vystoupení Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova a po změnách ve společnosti Unipetrol, respektive po zániku České rafinérské. Vzhledem k tomu, že byla zpracována také roční uzávěrka hospodaření, bylo možné sněm přesunout už na březen, v červnu se tak uskuteční pravidelné jednání předsednictva hospodářské rady,“ vysvětlila předsedkyně HSRM Helena Veverková.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Karla Maříková byl položen dotaz

Vy s tím, co tvrdí Trupmp o Ukrajině a Zelenskym souhlasíte?

A měla by podle vás Ukrajina přistoupit na mír za jakoukoliv cenu? Protože na mě to působí tak, že to, co Trump navrhuje hraje do karet jen Rusku a jemu a na Ukrajinu nebere vůbec zřetel. Nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Rekordní výběr do rozpočtu od celníků z jihu Moravy

22:31 Celní správa: Rekordní výběr do rozpočtu od celníků z jihu Moravy

Sedm a půl miliardy korun odvedl do státního rozpočtu Celní úřad pro Jihomoravský kraj v roce 2024. …