Středočeský kraj: Skanzen v Kouřimi je v hrubé stavbě již hotový

29.12.2015 19:07 | Zprávy

Koncem prosince zavítal radní pro oblast kultury a památkové péče Zdeněk Štefek do skanzenu v Kouřimi, kde se seznámil s aktuálním stavem první etapy dostavby.

Středočeský kraj: Skanzen v Kouřimi je v hrubé stavbě již hotový
Foto: kurim.cz
Popisek: Kuřim, zámek.

Koncem prosince zavítal radní pro oblast kultury a památkové péče Zdeněk Štefek do skanzenu v Kouřimi, kde se seznámil s aktuálním stavem první etapy dostavby.

„Všechny dostavované objekty jsou již po hrubé stránce prakticky hotovy. Nyní probíhá technologická přestávka, stavby se musí vysušit, vyzrát. Počasí teď paradoxně práce zkomplikovalo, déšť a vysoké teploty způsobují bláto, v kterém se třeba nedá ani přenášet materiál kolečkem, tak se muselo ručně. Technika také často v jílovitém bahně uvízne,“ konstatoval radní Štefek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP: ÚOHS zamítl návrh stěžovatele na veřejnou zakázku na dodavatele vlaků a systému pro linky C a D

22:08 DPP: ÚOHS zamítl návrh stěžovatele na veřejnou zakázku na dodavatele vlaků a systému pro linky C a D

Úřad pro hospodářskou soutěž (ÚOHS) prvoinstančně rozhodl o zamítnutí návrhu stěžovatele, společnost…