ÚZSVM našel týraným psům nového majitele

20.02.2021 22:30 | Zprávy

ÚZSVM v Kolíně získal na základě Rozhodnutí Městského úřadu Nymburk dva psy, kteří byli odebráni svému původnímu majiteli kvůli týrání.

ÚZSVM našel týraným psům nového majitele
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Následně byli umístěni do útulku Velas v Lysé nad Labem. Jednalo se o křížence foxteriéra a jezevčíka.

Psi byli svým majitelem zavíráni do bedny, ponecháváni bez jídla a pití a velmi trpěli podvýživou. Patrně byli oba biti, neboť oba byli bojácní a ustrašení a k ostatním lidem se chovali nedůvěřivě.

ÚZSVM ve spolupráci s útulkem našel psům nový domov.

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Co takhle zajistit důstojné mzdy občanům ČR?

Vy řešíte snížení vašich mezd, ale já vidím hlavní problém v tom, že většina lidí v ČR má mzdy nízké a celkově je tu velmi nízká životní úroveň, který se nezlepšuje. Co s tím hodláte dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Výdaje na výzkum a vývoj v podnicích se zvýšily téměř o šest procent

7:33 ČSÚ: Výdaje na výzkum a vývoj v podnicích se zvýšily téměř o šest procent

Podniky v Česku investovaly v roce 2023 do výzkumu a vývoje přes 90 miliard korun, z toho dvě třetin…