„Kariérista jeden zkurvený.“ Vladimír Dlouhý se hádá s Babišem. Jde o Sobotkova advokáta Pokorného

04.05.2017 15:02 | Zprávy

Andrej Babiš na jedné z nedávno uniklých nahrávek svým nezaměnitelný způsobem zkritizoval exministra a prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého, že jeho vinou stále sedí Radek Pokorný, advokát blízký Bohuslavu Sobotkovi, v předsednictvu Rozhodčího soudu. Dlouhý se proti jeho útoku ohradil a upozornil, že Babiš sám mohl Pokorného nominaci snadno zabránit, ale neudělal to.

„Kariérista jeden zkurvený.“ Vladimír Dlouhý se hádá s Babišem. Jde o Sobotkova advokáta Pokorného
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Dlouhý

„Dlouhý, kariérista jeden zkurvený. Z Goldman Sachs. Sliboval mi, že vyhodí Pokorného z Rozhodčího soudu, a neudělal to,“ pronesl Andrej Babiš na první ze slavných nahrávek, které začátkem tohoto týdne ohromily český internet.

Mezi podobně sprostými útoky na vládní kolegy či na novinářku Sabinu Slonkovou slova o Dlouhém poněkud zapadla, předseda Hospodářské komory je ovšem nemínil nechat bez povšimnutí.

Jsou mu prý jedno výlevy Andreje Babiše, ale odmítá nařčení, že by měl cokoliv společného s působením Radka Pokorného, advokáta a nejbližšího poradce premiéra Bohuslava Sobotky, v Rozhodčím soudu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fica kritizujete, na Trumpa si nedovolíte. Zbabělost.“ Zeman řádil u Slováků. Vše živě

21:21 „Fica kritizujete, na Trumpa si nedovolíte. Zbabělost.“ Zeman řádil u Slováků. Vše živě

Bývalý prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro slovenskou televizi TA3 zastal premiéra Roberta Fica…