„Mám ischias a navíc jsem měl křeče v nohách.“ Juncker znovu vrávoral na schodech. Ale zachránili ho kolegové

18.12.2018 18:51 | Zprávy

Server britského deníku Daily Mail si znovu všímá toho, jak se na veřejnosti pohybuje Jean-Claude Juncker. Na summitu ve Vídni mezi evropskými a africkými státy se Juncker neuvedl právě nejlépe. Fotografové zachytili, jak vrávorá na schodech. Před pádem ho zachránili ostatní politici a asistenti. Zlí jazykové v minulosti tvrdili, že Juncker si je blízký s lahvemi vína. Předseda Evropské komise však takové klepy odmítá. Své vrávorání vysvětluje jinak.

„Mám ischias a navíc jsem měl křeče v nohách.“ Juncker znovu vrávoral na schodech. Ale zachránili ho kolegové
Foto: juncker.epp.eu
Popisek: Jean-Claude Juncker

Jean-Claude Junker zase jednou upoutal pozornost novinářů. Nikoli dlouhým projevem, či snad použitím vulgarismů, s čím se občas setkáváme u některých českých politiků, ale svou chůzí. Znovu se ukázalo, že dva až tři schody bez zábradlí představují pro Junckera takřka nepřekonatelnou překážku.

Novináři zachytili ve Vídni vrávorajícího Junckera, kterého před pádem zachránili jen jeho kolegové- politici a asistenti. Zlí jazykové v minulosti tvrdili, že Juncker vrávorá, protože si dobře rozumí s lahvemi, které obsahují alkohol. Francouzský novinář Jean Quatremer bez okolků nazval Junckera alkoholikem.

Jean-Claude Junker však důrazně odmítá, že by za jeho vrávoráním stála přílišná láska k alkoholu. Vysvětlení jeho vrávorání je prý mnohem prostší a tkví v jeho zdravotních problémech. Prý má ischias neboli lidově housera. Trápí ho zánět sedacího nervu. „Mám ischias a navíc jsem měl křeče v nohách,“ vysvětlil Juncker.  

Sociálními sítěmi v nedávných dnech kolovalo také toto video...

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Jiří Vosecký byl položen dotaz

Pokuta za lži v kampani

Bude se vztahovat pokuta i na to, když politici ve svých předvolebních slibech budou dávat sliby, co pak nesplní, a tudíž v jejich slibech nepůjde o nic jiného než o lež? To totiž děláte úplně všichni, hlavně teda poslanci, že slibujete něco, co pak nedodržíte. A Vy tento zákon podporujete? Nemyslít...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jen Eskymáky tady nemáme. Verbež! Mnoho Ukrajinců si myslí, že jsou šlechta. Mladá Boleslav se možná mění ve velký bolehlav

4:40 Jen Eskymáky tady nemáme. Verbež! Mnoho Ukrajinců si myslí, že jsou šlechta. Mladá Boleslav se možná mění ve velký bolehlav

„Zvlášť ‚úkáčka‘ si myslí, že jim to tady úplně patří, že jsou šlechta. Prý bojujou za naši demokrac…