„Péťa může zase dál vysílat ty svoje signály.“ Zlá slova o vládě a budoucnosti Česka

13.07.2022 14:25 | Ze sítí

Analytik Petr Markvart se přidal do rostoucího zástupu kritiků vlády Petra Fialy. Vláda podle Markvarta dokázala jen zapříčinit prudkou inflaci, která bude ruinovat české občany, zadarmo poskytnou Ukrajině vojenský materiál, který bude další desítky let chybět, dostat nás do područí Bruselu a Washingtonu a vytvořit mezi lidmi obrovské sociální napětí.

„Péťa může zase dál vysílat ty svoje signály.“ Zlá slova o vládě a budoucnosti Česka
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Analytik Petr Markvart

„Dovolte, abych zde shrnul dosavadní působení kabinetu Petra Fialy,“ spustil na svém facebooku Markvart a vypočítal, co všechno vláda za sedm měsíců zbabrala. Vláda podle něj zničila vlastní bojeschopnost našich ozbrojených sil tím, že poskytla velké množství vojenského materiálu Ukrajině. „Než bude toto zařízení nahrazeno novým, uplyne minimálně jedno desetiletí a náklady na jeho pořízení budou splácet ještě naši pravnuci za sto let,“ tvrdí Markvart.

Vláda také podle Markvarta vytvořila situaci, kdy nás všechny okolní státy mohou snadnou vydírat kvůli ruskému plynu, na němž jsme závislí. „Fialovo heslo ‚kdo bude mít plyn, ten se rozdělí“ nemohu brát ani jako nejapný žert, protože už teď je vcelku jasné, že plyn nebude a nebude se tedy logicky ani o co dělit. Možná však měl v případě Německa na mysli dělení se o Cyklon B (s tím už jsou historické zkušenosti),“ dodává sarkasticky Markvart.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: jma

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: 28


Osobnost měsíce

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jsem zděšen, kolik je tu dezolátů, rozesmál Erik Best sál a řekl pravdu o Ukrajině

17:20 Jsem zděšen, kolik je tu dezolátů, rozesmál Erik Best sál a řekl pravdu o Ukrajině

Komentátor Erik Best vystoupil na Konzervativním kempu, který se koná tento víkend v hotelu Jezerka …