„Toto je pro Alláha.“ Nože jim zakázali, tak na lidi stříkají kyselinu. Britská vězení přecpaná muslimy

07.02.2018 6:35 | Zprávy

Stejně jako islámský terorismus jsou v Londýně i útoky nožem jednou z věcí, které policie nemůže vyřešit. Na rozdíl od vyšetřování lidí, kteří říkají sprosté věci o muslimech na Facebooku a Twitteru, na což jsou Metropolitní policisté velice dobře vybaveni. Toto smutné konstatování zaznělo v článku investigativního novináře Daniela Greenfielda, jenž mapuje bezpečnostní situaci Londýna v posledních letech. Při páchání trestné činnosti přešli členové gangů od používání střelných zbraní k nožům. Když i jejich nošení bylo zakázáno, rozmohly se útoky kyselinou. Autor upozorňuje na přímou souvislost mezi množstvím takových útoků a složením obyvatelstva v londýnských čtvrtích.

„Toto je pro Alláha.“ Nože jim zakázali, tak na lidi stříkají kyselinu. Britská vězení přecpaná muslimy
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Násilnosti ze strany muslimů v Londýně jsou podle mnohých pravidlem

Investigativní novinář Daniel Greenfield, autor se zaměřením na radikální levici a islámský terorismus, se zabýval útoky kyselinou v muslimských no-go zónách Londýna a v té souvislosti s hořkou ironií konstatuje, že šplíchance kyseliny jsou testem multikulturalismu. „Ten palčivý pocit na tváři je vzrušující pocit korozivního multikulturalismu rozežírajícího britské komunity,“ varuje autor.

Připomíná, že zákazem střelných zbraní, nožů, čističů odpadů a pštrosích per se problém nevyřeší. Omylem kontroly zbraní, kontroly nožů a kontroly žíravin je to, že neživé předměty nezabíjejí lidi. Zbraně po sobě navzájem nestřílejí. Nože se nevytahují za bílého dne z pochvy a nebodají náhodné kolemjdoucí. Láhve s kyselinou neklepou na auta, aby postříkaly cestující poté, co stáhnou boční okénko.

Daniel Greenfield tvrdí, že imigrace importuje útoky kyselinou do Velké Británie stejně tak, jako dováží gangy muslimských mužů bodajících servírky v restauracích a přitom křičících: „Toto je pro Alláha“. Vraždy v Londýně jsou stejně jako vraždy ve většině velkých amerických měst způsobeny násilím mezi gangy. Za střelbou, pobodáními a útoky kyselinou jsou gangy. Mnoho z těchto gangů je tvořeno první a druhou generací migrantů z muslimského světa. Vězení ve Spojeném království jsou přecpané odsouzenými muslimy. A tyto zločinecké gangy dodávají přirozeně rekruty islámskému terorismu, podobně jako se to děje v Iráku a v Sýrii.

Z náboženských důvodů lze u sebe nůž mít

Podivuje se nad tím, že se úřady stále snaží vyřešit problém používání nožů k trestné činnosti jejich zákazem. Mějte u sebe nůž bez „dobrého důvodu“ a můžete vyfasovat čtyři roky natvrdo. Mezi dobré důvody pro nošení nože patří jeho použití jako rekvizity v divadelním představení Romea a Julie, jeho přeprava do muzea nebo „náboženské důvody“. Zákaz, který zahrnuje i „meče“, samurajské meče a „zombie nože“, nefunguje. Zákaz však funguje natolik dobře, že mnoho zločineckých gangů začalo používat kyselinu.

ParlamentníListy.cz přinášejí v plném znění článek Daniela Greenfielda o útocích kyselinou v Londýně, který vyšel na FrontPageMag 17. 7. 2017 a přeložili ho Libor Popovský a Helena Kolínská z české verze webu Gatestone Institute, což je nepolitická a nezisková rada věnující se mezinárodní politice a think-tank, jehož posláním je vzdělávat veřejnost v oblastech, o nichž mainstreamová média neinformují.

Situace se v Londonistánu vyvíjí skvěle

Hlavní město Londýn má nejvyšší míru vražd v zemi. Zatímco úřady zahájily vyšetřování vepřového masa pohozeného před mešitu nebo údajně strženého hidžábu, skutečná zločinnost stále roste.

Kontrola zbraní zafungovala tak báječně, že se v Londýně počet zločinů spáchaných střelnou zbraní zvýšil o 42 %. Když nám zastánci kontroly střelných zbraní dávají za příklad Spojené království, tak zřejmě nemají na mysli těch 2 544 zločinů spáchaných se střelnou zbraní v Londýně.

Kontrola zbraní však v Londýně do určité míry funguje. Členové gangů, kteří se nedostanou ke střelné zbrani, si musí vystačit s ostrou čepelí. Počet zločinů spáchaných s nožem v ruce vzrostl v Londýně o 24 procent na 12 074 zaznamenaných trestných činů. V roce 2016 bylo ubodáno k smrti 60 lidí. (Poznámka překladatele: V roce 2017 bylo ubodáno k smrti 88 lidí.)

Proč? Zde je vysvětlení asistenta komisaře Metropolitní policie: „Existuje řada společenských důvodů, proč roste počet mladých lidí, kteří u sebe nosí nože, a policie to nemůže vyřešit sama.“ (Poznámka překladatele: Český ekvivalent funkce asistent komisaře je náměstek ředitele.)

Tento článek je uzamčen

Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jiří Hroník

Ing. Zuzana Ožanová byl položen dotaz

Poděkováni ODS

Začal jsem manuálně pracovat v létě roku 1967, kdy mi bylo 15.let. Dnes v roce 2024, listopad musím pracovat stále. Jsem docentem na vysoké škole.Pracuji tedy 57 let. Bohužel musím! Myslíte že je to správné? Důvod je udržení alespoň průměrné životní úrovně. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Trump zvolen. Takže progresivně liberální Amerika není většinová, jen ukřičená

20:59 Ivan Hoffman: Trump zvolen. Takže progresivně liberální Amerika není většinová, jen ukřičená

POHLED IVANA HOFFMANA Ukázalo se, že progresivně liberální Amerika není většinová, ale pouze hlasitá…