Jana Bobošíková novinářku Tachecí nepřekvapila. Už z dob, kdy spolu sdílely jednu kancelář, ji zná jako ženu nabitou obrovskou energií, která s každým novým úkolem sílí, a jako ženu schopnou vtipkovat a dělat si srandičky. Humor jde prý ovšem stranou, jakmile začne mluvit o práci, což je podle Tachecí škoda. Obě ženy si při pořizování rozhovoru pro MF Dnes tykaly.
Rodinu má Bobošíková rozesetou po celém světě, dcery ve Spojených státech a Kanadě, manžel pracuje v Rusku. Sama zastává heslo "Cesta je cíl". Na cestě za něčím je prý skoro celý život.
Klausovu podporu má, Jakl je rádio Jerevan
Ladislav Jakl zpochybnil slova o tom, že Bobošíková má exkluzivní podporu exprezidenta Václava Klause. Podle političky je ale skutečnost taková, že to slyšela asi dvacítka lidí, kteří mohou tento fakt kdykoli potvrdit. "Pan Jakl seděl takto stranou. Nevím, jestli úplně všechno slyšel, ale těch dvacet lidí, kteří seděli u onoho stolu, slyšelo slova o exkluzivní podpoře tomuto hnutí," dodala Bobošíková.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: adr