„Autoritativní režimy jsou v boji s epidemií efektivnější, příliš demokracie nám nyní škodí,“ sdělil serveru Forum24.cz. Spolková republika Německo má podle jeho slov „hyperdemokracii“. „Německá hyperdemokracie dnes povede k tomu, že bude Německo bojovat s epidemií mnohem déle než některé jiné země, které zavedou přísnější opatření,“ uvedl.
Poukázal na nedemokratické režimy v Asii, díky nimž se onemocnění dalo zvládnout za poměrně krátkou dobu, a to i při jeho závažnosti. „Ale tady v Evropě nedokázala prozatím ani jedna země tu křivku růstu ani oploštit. To je skutečně exponenciální nárůst,“ zdůraznil.
Z jeho slov běhá mráz po zádech Hayatu Okamurovi, který se na sociální síti svěřil, že se Prymuly pro jeho postoje bojí.
„Zhlíží se v omezeních svobody občanů, chválí efektivitu nedemokratických režimů. Vedl Kliniku čínské medicíny, která neobstála po odborné stránce. Kandidoval za Zemanovce spjaté s Kremlem a Pekingem. Nemá bezpečnostní prověrku. Bojím se profesora Prymuly,“ oznámil na svém Twitteru.
Zhlíží se v omezeních svobody občanů, chválí efektivitu nedemokratických režimů. Vedl Kliniku čínské medicíny, která neobstála po odborné stránce. Kandidoval za Zemanovce spjaté s Kremlem a Pekingem. Nemá bezpečnostní prověrku. Bojím se profesora Prymuly. https://t.co/p18Cj3Uf4v
— Hayato Okamura (@HayatoOkamura) March 23, 2020
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: nab