„Výborně,“ křičeli lidé na Okamuru, který si zasloužil při příchodu největší ovace. Následně přišlo téma 11. září 2001. „Bezpečně se rozhodně necítíme, do toho přišla ještě migrační vlna,“ podotkl hned Okamura zostra. „Vnímáme neomarxistické tendence,“ poukázal pak na zbraňovou směrnici Evropské unie.
Poslanec Ferjenčík se pak vyjádřil k příspěvkům na sociálních sítích a k návrhu poslance ODS Václava Klause mladšího. „My bojujeme za svobodu slova a svobodný internet,“ zdůraznil Ferjenčík. „Bojíme se, že z dílny Václava Klause bude vycházet novela ohledně cenzury Facebooku v Čechách, a to bychom určitě nechtěli,“ řekl Ferjenčík.
Faltýnek hovořil o vztahu s předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem. „Já mám na pana předsedu mobil asi 20 let. Mediální historky o našich přích vznikají proto, že není možné zničit soupeře zvenku. Tak to zkusí zevnitř. To je celé,“ dodal Faltýnek.
Řeč pak byla i o uprchlících. „Bezpečnost je doména SPD,“ začal se „prsit“ následně Okamura. „Česká republika není bezpečnou zemí. Všichni víme, že bezpečno není,“ burácel. Je potřeba tuto situaci podle jeho slov zlepšovat.
Faltýnek pak hovořil o financování sportu. „Hnutí ANO se snaží prosadit vznik Národní agentury pro sport. Máme za sebou několik afér, jedna stále žije,“ popsal Faltýnek. Poslanec Foldyna pro změnu mluvil o kauze Ester Ledecké a sporu se Svazem lyžařů. „Chybějí nám prachy na financování sportu. Česká republika udělala spoustu chyb a teď hledáme, jak to vyřešit,“ rozčílil se Foldyna. „Je pravdou to, že Ester Ledecká je fantastická, ta asociace se k tomu musí nějak postavit,“ sdělil Foldyna.
Tento článek je uzamčen
Po kliknutí na tlačítko "odemknout" Vám zobrazíme odpovídající možnosti pro odemčení a případnému sdílení článku.Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef