Divná nálada ve SPOLU. „Fiala svolává lídry. Jdou zvěsti.“

09.06.2024 22:35 | Monitoring

Nálada ve štábu SPOLU prý před vyhlášením volebních výsledků není nejlepší. A nesoulad mezi tři vládní strany má podle novináře Radka Bartoníčka dávat kroužkování voličů lidovců, kteří měli výrazně pomoci nahoru nominantům své strany. Přesně taková „bramboračka“ přitom na kandidátce vzniknout neměla a dlouze se kvůli tomu vyjednávalo.

Divná nálada ve SPOLU. „Fiala svolává lídry. Jdou zvěsti.“
Foto: CNN Prima News
Popisek: V zákulisí SPOLU

Novinář Radek Bartoníček tweetoval ze štábu hnutí SPOLU o pozdvižení, kvůli kterému Petr Fiala svolával do zákulisí elitní kandidáty.

„V kuloárech zaznívají informace o tom, že lidovečtí voliči velmi výrazně kroužkovali své kandidáty,“ psal. Ačkoliv výsledky ještě nejsou známy, šíří se prý informace, že díky kroužkování by lidovci měli získat minimálně dva europoslance.

Petr Fiala prý kvůli tomu svolal poradu prvních čtyř kandidátů. To jsou Alexandr Vondra a Veronika Vrecionová z ODS, lidovec Tomáš Zdechovský a topkař Luděk Niedermayer.

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jakub Vosáhlo

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Měl by podle vás Turek přijít o řidičák?

Podle mě ano, myslím, že kdyby se jednalo o běžného občana, už by ho neměl. On jel přeci nejen rychle, ale do toho ještě měl mobil v ruce, a to je přeci taky protizákonné. A co jako odborník na dopravu říkáte na to, že podle Turka by se rychlost na dálnicích měla zvýšit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Asi bude Fiala přednášet, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseFilipes , 10.06.2024 9:41:23
poučení z krizového vývoje ve straně a ve společnosti. To už tady kdysi bylo, a to ještě nebyli bezdomovci, nezaměstnaní, zubožení důchodci, rodiče, kteří nemůžou děti poslat na tábor či na lyžařský kurz, nemocní, kteří se rozhodují, zda budou jíst nebo se léčit atd. A mocichtiví pánbíčkáři ? Ti jsou vždy oporou asociálních režimů, pouze se to nesmí říkat. Církevní hodnostáři by se totiž zlobili.

|  5 |  0

Další články z rubriky

„Sedativa a svěrací kazajka.“ Novotný prohrál soud. Okamura doporučil „léčbu“

21:15 „Sedativa a svěrací kazajka.“ Novotný prohrál soud. Okamura doporučil „léčbu“

Starosta Řeporyjí za ODS Pavel Novotný musí předsedovi SPD Tomiu Okamurovi zaslat omluvu a zaplatit …