FOTO Ovčáček byl se vzkazem od Zemana na utajované soukromé akci známého politika. Známe detaily

20.04.2018 20:52 | Zprávy

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se ve čtvrtek zúčastnil narozeninové oslavy Michala Haška. Její konání bylo, patrně i vzhledem k aktuálním politickým jednáním, utajeno. Jihomoravskému exhejtmanovi hradní mluvčí tlumočil pozdravy od prezidenta Zemana. Redakci PL nyní poskytl i snímek z oslavy.

FOTO Ovčáček byl se vzkazem od Zemana na utajované soukromé akci známého politika. Známe detaily
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hradní mluvčí Jiří Ovčáček

Někdejší dlouholetý jihomoravský hejtman a vlivný politik ČSSD Michal Hašek slavil dvaačtyřicáté narozeniny. Ve známé restauraci v centru české metropole uspořádal utajovanou oslavu pouze pro zvané přátele a známé.

Na akci se vedle dalších významných jmen objevil také mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Nepřišel pochopitelně s prázdnou. Krom narozeninového dárku však přinesl také vzkaz od prezidenta Zemana.

Ovčáček to potvrdil redakci ParlamentníchListů.cz a následně poskytl i fotografii s oslavencem. „Michal Hašek měl tento týden narozeniny a tak jsem mu kromě krásného dárku, obrazové publikace o Pražském hradě s mým věnováním, tlumočil při této narozeninové příležitosti také pozdrav od pana prezidenta,“ sdělil redakci hradní mluvčí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Kde je podle vás příčina toho, že je EU opět na druhé koleji, jak píšete?

Jak to změnit nebo je to podle vás důvod, proč by měla být EU rozpuštěna? Protože co kdy politici v EU dokázali vyřešit?! A není na čase, aby lidé měli možnost volit i EK, které podle mě rozhoduje o všem, ale jako voliči ji nemáme šanci ovlivnit její složení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejsi v pozici, abys mohl diktovat.“ Trump rozdrtil Zelenského před novináři

22:22 „Nejsi v pozici, abys mohl diktovat.“ Trump rozdrtil Zelenského před novináři

Zřejmě největší skandál po aféře Clinton–Lewinská se odehrál v Oválné pracovně Bílého domu, oficiáln…