Funkci volebního manažera ČSSD zatím přebírá Chovanec

15.06.2017 11:52 | Zprávy

Funkci volebního manažera sociální demokracie dočasně přebírá úřadující předseda Milan Chovanec. ČSSD to uvedla v tiskové zprávě. Birke ráno dal svou funkci k dispozici, označil to za logický postup vzhledem k tomu, že v čele strany skončil Bohuslav Sobotka, který ho přípravami kampaně pověřil. Birke se bude na kampani i nadále podílet a věnovat se odborům a dopravě.

Funkci volebního manažera ČSSD zatím přebírá Chovanec
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ministr vnitra Česka Milan Chovanec

Ministr vnitra Chovanec dnes od Sobotky přebral řízení strany a nyní se zatím ujme i funkce manažera. „O dalším postupu se budu radit se svými kolegy ve vedení ČSSD. Děkuji Honzovi Birkemu za velký kus práce, který v roli volebního manažera odvedl, a těším se na další spolupráci s ním, mimo jiné jako lídrem volební kandidátky v Královéhradeckém kraji,“ uvedl Chovanec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: čtk

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Myslíte, že je Trump ,,Putinův agend"?

Proč jde podle vás na ruku Putinovi, a proč se snaží oslabit Evropu? Vždyť upřímně ona je dost slabá i bez něj - bohužel.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

4:44 Keller: Jak topkař Niedermayer vyrobil dezinformaci o trumpismu

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak se vyrábí dezinformace. Tak pojmenoval aktuální z řady komentářů pro Parl…